Рівне Медіа

У Рівному військового, який контактував із хворим на COVID-19, перевірили на наявність хвороби

Станом на 9 квітня у зоні відповідальності Рівненського військового госпіталю випадків захворювання на COVID-19 серед військовослужбовців Збройних Сил України не зареєстровано.

– Вчора до військово-медичного закладу для проведення перевірки стану здоров’я доставлено пацієнта – діючого військового, який напередодні мав контакт із цивільною особою у якої підтвердили коронавірус. Упродовж доби йому проведено два тести для виявлення можливого захворювання – результати негативні, — зазначив начальник Рівненського військового госпіталю підполковник медичної служби Тимофій Кульчицький. – Наразі у чоловіка відсутні будь-які ознаки захворювання. Він знаходиться в ізольованому напівбоксі інфекційного відділення та почуває себе добре, а військово-медичний персонал у повному обсязі витримує необхідний протокол визначеного алгоритму дій, спостерігаючи за його медичними показниками. Якщо стан здоров’я військовослужбовця не погіршиться, його невдовзі відпустять на самоізоляцію додому.

Військово-медичний заклад функціонує у посиленому режимі та продовжує заходи щодо протидії COVID-19. Це стосується відпрацювання алгоритмів дій з прийому можливих пацієнтів та систематичної закупівлі й отримання необхідного медичного майна: захисних медичних комплектів, респіраторів, рукавичок, бахіл, фартухів, шапочок, захисних окулярів, хірургічних масок, розпилювачів рідин, оприскувачів  тощо.

Віктор Шубец

Кореспондент АрміяInform

Читати також