Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному військовослужбовцям відмовили у пільговому проїзді (ФОТО)

фото - Фейсбук

Дев’ятьом військовослужбовцям, які придбали пільгові квитки на маршрутку «Рівне-Тернопіль-Чернівці», відмовили у перевезенні. Один із них, Василь Семків, розповів журналістам UA: Рівне, що водій поставив їм умову: сплатити половину вартості звичайного квитка, або залишити транспортний засіб. 

На місце прибули працівники патрульної поліції та управління «Укртрансбезпеки». Останні за відмову у перевезенні військовослужбовців та учасників АТО – водія оштрафували на 170 гривень.

Водій назватися та прокоментувати ситуацію відмовився. З центрального автовокзалу маршрутка повинна була вирушити о 17:00. Станом на 19:30 – досі нікуди не поїхала.

Начальник зміни автовокзалу Тамара Данилюк повідомила нам, що загалом на цей рейс було продано 12 квитків. 9 пільгових та 3 звичайних.

Вартість пільгового квитка за її словами становить 10% від вартості звичайного.

UPD. Субота, 8:50. Автобус досі на автовокзалі, він стоїть припаркований порожнім. 

Читати також

07.06.2023 На Рівненщині двох жінок та їх дітей врятували від домашнього насильства

Як розповіла його директорка Олена Бобровська, фахівці мобільної бригади днями екстрено вивезли у безпечне місце ще двох жінок з дітьми, рятуючи їх від насильства. Загалом, упродовж місяця за такою допомогою до центру звернулися понад 60 людей. В подальшому з постраждалими проводять тривалу терапію, допомагають речами першої необхідності. Для того, щоб викликати команду фахівців за місцем проживання або перебування постраждалої особи чи отримати консультацію та інформаційну підтримку варто зателефонувати за номером: +38 095 033 20 09. Мобільні бригади працюють без вихідних. Крім того, підтримку фахівців центру можна отримати безпосередньо за адресою: Рівне, Червонія Василя, 29.