Рівне Медіа

У Рівному визначили лауреата міської премії ім. Уласа Самчука

Сьогодні в залі засідань Рівненської міської ради відбулося урочисте вручення міської літературної премії імені Уласа Самчука.

Лауреатом міської літературної премії імені Уласа Самчука за висновками журі став Микола Панченко – за книгу вибраних поезій «Твори». Премію у розмірі десять тисяч гривень, диплом та нагрудний знак урочисто вручив міський голова Рівного Володимир Хомко.

 «У нас є люди, які прославляють наше місто. Ми хотіли б, щоб ті люди відчули, що у нас в Рівному вони потрібні, що вони роблять корисну справу. Ми хочемо підкреслити, що їх помічають і поважають, а їхню роботу цінують. Творчої наснаги, успіху та будемо чекати нових творів» - зазначив міський голова.

Нагадаємо, попередніми лауреатами міської премії стали рівненські письменики: Євген Шморгун, Петро Велесик, Василь Басараба, Ірина Одерако, Олена Медвєдєва.

Міська літературна премія імені Уласа Самчука заснована відповідно до розпорядження міського голови від 18.04.2012 року №385-р «Про міську літературну премію імені Уласа Самчука» з метою увічнення пам’яті видатного українського письменника Уласа Самчука, заохочення сучасних прозаїків до написання творів художньої літератури, які збагачують духовний світ нашого сучасника, будять історичну пам’ять народу та його національну свідомість, присвячених висвітленню кращих здобутків сьогодення, популяризації новітньої української літератури та відзначення кращих митців в галузі художньої літератури.

Читати також