![Скріншот із відео](https://rivne.media/media/img/650/2022/04/2022042616379100.jpg)
У Рівному на вулиці 16 Липня на ногу інспектору з паркування Муніципальної варти наїхала водійка автомобіля JEEP.
Про подію повідомили на ФБ-сторінці Департаменту Мунварти та опублікували відповідне відео.
Зазначається, що пригода сталась на тротуарі поблизу кафе.
"На щастя, обійшлося без травм і протоколів. Вкотре нагадуємо, пункт 15.10. "б" Правил Дорожнього Руху забороняє стоянку на тротуарі! Зазначимо, що за такі діяння передбачена відповідальність згідно з Кримінальним кодексом України", - йдеться у повідомленні Муніципальної варти.
![](/media/img/650/2022/04/202204266219.jpg)