![](https://rivne.media/media/img/650/2023/12/2023122115008647.png)
У Рівному оштрафували водійку "Мітсубісі", яка проїхала на "червоне".
Про це повідомляють у патрульній поліції області.
Так, нещодавно увечері, на перехресті вулиць Князя Володимира — Григорія Сковороди — Жоліо-Кюрі, патрульні побачили автомобіль Mitsubishi, водійка якого перед поліцейськими порушила правила дорожнього руху: проїхала на заборонний червоний сигнал світлофора.
Охоронці порядку негайно зупинили транспортний засіб. Із жінкою інспектори провели профілактичну бесіду щодо недопущення таких порушень надалі й винесли на неї постанову за ч. 2 ст. 122 (Проїзд на заборонний сигнал світлофора) КУпАП.
Нагадаємо, що санкція за таке порушення передбачає штраф — 510 гривень.