Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному з лікарні виписали дівчинку, яку матір прикрила своїм тілом під час ракетного обстрілу

У Рівненській обласній дитячій лікарні врятували життя трирічній Поліні, яку травмувало під час вибуху в Мелітополі. 

Історію порятунку Поліни розповідають на Суспільному.

Під обстріл дівчинка потрапила 30 вересня біля Запоріжжя. Із сім'єю в евакуаційній колоні вони виїжджали із зони активних бойових дій. Того дня загинули її старша сестра, брат та матір, яка врятувала трирічну доньку, прикривши її собою. 

Із Мелітополя трирічну пацієнтку в Рівненську обласну дитячу лікарню привезли через п'ять днів після поранення.

"Множинні осколкові поранення тулуба, кінцівок. Із величезним дефектом гомілки, м'яких тканин. Мусили 5-6 днів пролікувати від інфекції, рана очистилася, провели пластику місцевими тканинами, вона пройшла успішно", — сказав Микола Поліщук.

На Рівненщині проживали дідусь та бабуся дівчинки, тому із запорізького медзакладу її перевели в обласну лікарню. Рівненські лікарі боролися за її життя кілька тижнів.

"Це колективна праця — реанімація, операційна, хірургічний центр і суміжні спеціалісти, педіатри. Вона пробула в нас десь днів 15 і через три тижні, ми поклали на зняття швів. Шви знялися через три тижні, і зараз дитина в задовільному стані", — повідомив Микола Поліщук.

Нині дівчинку виписали зі стаціонару. За даними завідувача хірургічним центром, з початку широкомасштабного вторгнення в обласній дитячій лікарні прооперували шістьох дітей, яких евакуювали із зони бойових дій.

 

Читати також