![](https://rivne.media/media/img/650/2022/09/2022090112382288.png)
«Ми ще заспіваємо разом цю пісню у нашому місті! У нашому місті!» - Міський палац культури.
Міша Крупін 4 жовтня з великим концертом завітає до Рівного на підтримку ЗСУ.
У МПК запрошують всіх охочих на концерт:
Приходьте разом заспівати улюблені пісні! Почути, як файно Міша Крупін співає українською! Зарядитися шаленою енергією яскравої суміші іронії, щирості, одеського фольклору, репу, блюзу та джазових мотивів!
І підтримати наших Героїв-військових! Адже за кошти з продажу квитків будуть придбані автівки, амуніція і все найнеобхідніше, що потрібне українським захисникам на передовій, про що Міша Крупін традиційно особисто відзвітує на своїй сторінці.
Квитки в касі палацу та на сайті https://rivne.karabas.com/ua/misha-krupin-6
![](/media/img/650/2022/09/202209019551.jpg)