Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному зачинили соціальні їдальні: у чому причина

У Рівному припинили працювати дві соціальні їдальні, які відкривали у травні та червні. 

Як повідомляє Суспільне, їдальні змушені були зачинити через старт навчального року та зараз шукають інший формат, щоб відновити їхню роботу. 

Нагадаємо, їдальні працювали на базі НВК №2 та ліцею №1, що на вулиці Литвській. 

За словами начальника департаменту соцзахисту міськради Сергія Чернія, їхніми послугами користувались як місцеві жителі, так і внутрішні переселенці. 

Для перших обід коштував 45 грн, а для переселенців - удвічі дешевше. 

У міськраді передбачили два мільйони гривень для відшкодування витрат, пов'язаних на надання пслуг з харчування для ВПО. 

"Нам підприємець подавав затверджений управлінням освіти протокол, акт і ми відшкодовували кошти. І таких послуг було надано 5 723. Враховуючи, що це могла одна людина щодня їсти, скільки це людей? Десь до двох тисяч скористалися. У коштах це приблизно 150 тисяч гривень, які пішли на відшкодування харчування ВПО", — коментує директор департаменту.

Решта з передбачених грошей, за словами чиновника, залишилися у міському бюджеті. Їх зможуть використати, якщо відновлять роботу соціальних їдалень.

"Є запит, люди питають, які користувалися. У мерії є таке бачення — відновити цю практику. Але, це потрібно тендер проводити, можливо, з наступного року відновиться ця послуга. Це нова концепція має бути. Зараз спільно з міськвиконкомом вирішуємо це питання", — уточнив Сергій Черній.

Читати також