Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному запрацював пункт обігріву, який може вмістити до пів сотні людей

У Рівному розпочав роботу стаціонарний пункт обігріву на базі міського терцентру соціального обслуговування.

Про це інформує Суспільне.

Послугами пункту обігріву можуть скористатись усі, кому потрібно зігрітись. Дане приміщення облаштували за адресою: вулиця Дубенська 27/29. Це приміщення міського територіального центру соціального обслуговування, який опікується самотніми літніми рівнянами, людьми з інвалідністю і тими, хто опинився в кризовій ситуації через безробіття. З 24 жовтня, зі слів Сергія Чернія, він доступний рівнянам як пункт обігріву.

"Люди, в яких немає тепла — це теж кризова ситуація. Тому можуть іти й обігріватися, всі, в кого тепло зникло і хто мерзне. І плюс там буде гарячий чай, вода, перекус — бутерброди, булочки. Там котельня на альтернативних видах палива. Відповідно, вона автономна й тепло буде постійно. Також є генератор, який навіть при відключенні світла буде забезпечувати обігрів", — пояснив Сергій Черній.

За його словами, одночасно пункт обігріву на Дубенській зможе вмістити до пів сотні людей. Працюватиме він щодня з 8:00 до 19:00. Пункт обігріву є стаціонарним і працюватиме увесь холодний сезон, орієнтовно до квітня.

Читати також