Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному засудили до 10 років колаборантку з Луганщини

У Рівному засудили колаборантку, яка перейшла на бік ворога та очолила окупаційні органи влади. 

Про це повідомляють у пресслужбі УСБУ Рівненської області.

Ззазначається, що жителька Луганської області, яка прийняла пропозицію представників окупаційної адміністрації та зайняла посаду «начальника відділу забезпечення життєдіяльності с. Лиман адміністрації Старобільського району т.зв. «лнр».

Зловмисниця виконувала організаційно - розпорядчі та адміністративно-господарські функції на користь окупаційної влади рф.

Наразі колаборантка переховується від правосуддя на тимчасово окупованій території України. 

На підставі зібраних доказів суд визнав вказану особу винною у вчиненні злочину, передбаченого ч.5 ст.111-1 ККУ «Добровільне зайняття громадянином України посади, пов’язаної з виконанням організаційно-розпорядчих або адміністративно-господарських функцій, у незаконних органах влади, створених на тимчасово окупованій території, у тому числі в окупаційній адміністрації держави-агресора, або добровільне обрання до таких органів».

За матеріалами СБУ колаборантка отримала покарання у виді 10 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в органах державної влади, державного управління, місцевого самоврядування пов’язані з освітньою, культурною та спортивною діяльністю строком 15 років та конфіскацією майна. 

Читати також

24.09.2023 У Рівному зібралась рекордна кількість ветеранів на фінальні змагання

Загалом 130 чоловіків та жінок із травмами та діючих військовослужбовців. Учасники демонструють свої досягнення в таких видах, як жим лежачи, веслування на тренажері, швидкість на аеробайку. Крім того, пройдуть показові виступи професійних стронгменів. "Привітав учасників фінальних змагань. Своїм прикладом вони надихають. Адже здорові та емоційно сильні люди - це те, що зараз потрібно Україні. А велика Перемога складається із маленьких, в тому числі і у спорті"