![](https://rivne.media/media/img/650/2024/02/2024022812046898.jpg)
У Рівному судили водія, через якого постраждала пасажирка.
Про це повідомляють у пресслужбі обласної прокуратури.
Як зазначається, у грудні 2017 року, тоді ще 26-річний водій на автомобілі Mitsubishi Lancer, перебуваючи за кермом у стані алкогольного сп’яніння, на вулиці Ст. Бандери у Рівному порушив правила дорожнього руху, не впорався з керуванням та допустив зіткнення із відбійником у районі гідропарку.
На момент аварії в авто перебувала молода дівчина, яка вилетіла з салону та отримала множинні тяжкі тілесні ушкодження.
Обвинувачений свою вину визнав повністю та частково відшкодував завдану шкоду потерпілій.
Чоловіку призначили покарання у вигляді 4 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортним засобом строком на 3 роки. Також чоловік має сплатити 500 тис. грн компенсації потерпілій.
Обвинуваченого взяли під варту безпосередньо в залі суду.