![](https://rivne.media/media/img/650/2024/02/2024022811366663.png)
У Рівному уважний громадянин допоміг виявити п'яного керманича.
Інформують у пресслужбі Патрульної поліції Рівненської області.
Учора ввечері на лінію "102" зателефонував громадянин і повідомив, що на вулиці Відінській чоловік у стані сп'яніння сів за кермо автомобіля Mercedes та має намір здійснити рух.
Патрульні одразу відреагували на повідомлення й розпочали пошуки керманича. Зупинили інспектори чоловіка за декілька хвилин на вулиці Степана Бандери.
У водія патрульні відразу ж помітили ознаки алкогольного сп'яніння. Він пройшов огляд за допомогою алкотестера "Драгер", результат - 2,25 проміле. До того ж водій був не пристебнутий ременем безпеки.
На 47-річного керманича патрульні склали протокол за ч. 1 ст. 130 (Керування у стані сп'яніння) та винесли постанову за ч. 5 ст. 121 (Порушення правил користування ременями безпеки) КУпАП.
![](/media/img/650/2024/02/202402289444.png)