Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному завершився Відкритий чемпіонат кікбоксингу WAKO "RIVNE OPEN CUP"

179 спортсменів з Київщини, Рівненщини, Львівщини та Хмельниччини взяли участь у Відкритому чемпіонаті кікбоксингу WAKO "RIVNE OPEN CUP" приуроченого до дня створення Територіальної оборони ЗСУ. Змагання проходили на базі Академії бойових мистецтв «Легіон» у Рівному.

Представники чотирнадцяти клубів України мали змогу продемонструвати свої бійцівські вміння на рівненському ринзі. Серед них: володарі юнацьких та спортивних розрядів, кандидати в майстри спорту та майстри спорту. Судили змагання судді національних  і міжнародних категорій.

«Були сумніви -  варто проводити змагання чи ні. Прийняти правильне рішення допомогла логіка та діалог із міською владою, також дотримання усіх правил безпеки під час воєнного стану.

У підсумку вдалося провести прекрасний чемпіонат для дітей, чиї батьки масово боронять терени нашої держави. Саме для воїнів ЗСУ ми хочемо продемонструвати: їхні діти під наглядом, займаються спортом та продовжують пропагувати здоровий спосіб життя. Думаю, для наших захисників це важливо сьогодні.

Інша сторона – рівень підготовки спортсменів. На превеликий жаль, через постійні обмеження мушу констатувати, що багатьом з наших кікбоксерів варто підтягнути свою спортивну форму. Саме проведення змагань такого рівня і стимулює хлопців та дівчат до того, аби виступити якнайкраще. Тому, ми будемо і надалі намагатись проводити змагання такого рівня.

Приємно, що тут маємо підтримку потужного громадського формування «Рівне Разом», на чолі з Віктором Шакирзяном та Світланою Марчук», -  підсумував розповів голова рівненської федерації кікбоксингу «WAKO» Роман Кроль.

За результатами змагань Рівненську область представляло 144 спортсмени. Високі рейтинги продемонстрували вихованці рівненських клубів «FCLS», «WAKO RIVNE», «БЕРСЕРК» та інші.

Окремо хотілось би відзначити вихованців Святопетрівського спортивного клубу «LEGION», які прибули до нашого міста з Київщини.

 «Зі свого боку хотів би подякувати за організацію змагань Роману Кролю, що попри війну та будучи бійцем ЗСУ ,він продовжує турбуватись за майбутнє здорове покоління! Дякуємо батькам і тим людям, які підтримали наших спортсменів. А також особлива подяка нашим захисникам за можливість тренуватися та проводити подібні змагання!», - розповів секретар Рівнеради Віктор Шакирзян.

Золото з чемпіонату повезли додому п’ять  спортсменів: Матвій Шаблій, Артем Терновий, Станіслав Лігус, Тарас Ковалишин, Іван Кришталь.

Нижче наводимо таблицю зі статистикою змагань:

Читати також