![](https://rivne.media/media/img/650/2018/11/u-rivnomu-patrulni-znayshli-nepovnolitnoho-khlopts20181101_2368.jpg)
Учора ввечері в Рівному в районі Боярка патрульним повідомили про неповнолітнього хлопця, який втік з дому.
15-річний юнак розповів, що проживає у Дубенському районі із дідусем, який б'є його. Окрім того, хлопець ще й напівсирота. Вже другий день ночував у Рівному на лавочці, нічого не їв, а тому патрульні нагодували його та передали поліцейським Дубенського ВП.
За інформацією Патрульної поліції Рівненської області