Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному знову стартуватиме проект для майбутніх мам

http://charivne.info

Проект для вагітних «Пузата мама-2018» відкриває осінній сезон. Про це повідомляє сайт ЧаРівне.Інфо.

Тож, ті хто вже готується стати батьками  можуть сміливо заповнювати анкету.

Нагадаємо, що проект відбувається в Рівному вже восьмий рік поспіль, триватиме майже три місяці, а закінчиться фінальною вечіркою у жовтні. Покликання та мета «Пузатої мами» - пропагувати здорове і щасливе батьківство. Відтак, усі вагітні учасниці конкурсу вкотре доведуть усім, що вагітність - це період яскравих емоцій, нових знайомств та неймовірних змін!

- Цьогоріч осінній сезон стартував значно раніше. Ми знаємо, що безліч рівнянок вже з нетерпінням чекають старту "Пузатої мами".- розповідає засновник проекту Оксана Кравець.-  Тож, як завжди ми готуємо чимало цікавих ідей. Крім того, цього сезону ми запровадимо чимало новинок, а також зробимо наші заняття ще більш насиченими на кориснішими.

Відтак, вагітних  навчатимуть найкращі фахівці  Рівного у сфері народження та виховання діток, які проведуть для них різноманітні корисні тренінги, зустрічі,майстер-класи. Також вони побачать місцеві пологові будинки, отримають безцінний досвід  й знайомства. 

Нагадаємо, що головною вимогою участі від організаторів проекту є хороший перебіг вагітності усіх матусь. Взяти участь у проекті можуть усі бажаючі вагітні рівнянки дата пологів яких має бути не раніше жовтня 2018 року. 

Прийом заявок на участь у конкурсі триватиме до 10 серпня 2018 року, включно.

ПОДАТИ АНКЕТУ

На учасниць «Пузатої мами-2018» в рамках конкурсу чекає низка тренінгів. Також для учасниць конкурсу проводитимуться фітнес-тренування та заняття у басейні. Крім цього, усі конкурсантки традиційно візьмуть участь в ексклюзивній фотосесії, за результатами якої буде організована фотовиставка.

Слідкувати за проектом «Пузата мама-2018» можна у офіційних спільнотах конкурсу у соцмережах: Пузата мама у Інстаграм та Пузата мама у ФБ.

Контакти організаторів: 0979674391 Оксана КРАВЕЦЬ

Ознайомитись з перебігом попередніх сезонів можна у розділі проекту.

Читати також