Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному звільнили керівника діагностичного центру

Ілюстративне фото

У Рівному сьогодні, 3 вересня, було звільнено головного лікаря діагностичного центру ім. Поліщука Романа Шустика. Відповідне розпорядження підписав перший заступник голови обласної ради Сергій Свисталюк.

Про це повідомили у Рівненській обласній раді.

Відповідно до наступного розпорядження, контракт з головним лікарем комунального підприємства «Рівненський обласний клінічний лікувально-діагностичний центр імені Віктора Поліщука» Романом Шустиком достроково розірвано з 3 вересня 2021 року.

Як зазначено у згаданому розпорядженні, Романа Шустика звільнено за порушення вимог законодавства, неналежне виконання посадових обов’язків та умов контракту.

Виконання обов’язків головного лікаря комунального підприємства «Рівненський обласний клінічний лікувально-діагностичний центр імені Віктора Поліщука» Рівненської обласної ради покладено на заступника головного лікаря з економічних питань комунального підприємства «Рівненський обласний клінічний лікувально-діагностичний центр імені Віктора Поліщука» Мирослава Решоту.

Читайте також: Планує судитись: Роман Шустик прокоментував своє звільнення з посади головного лікаря

 

Читати також

03.06.2023 На Рівненщині знову з`явиться американський білий метелик, який шкодить дерева

Варто зазначити, що важливим для боротьби зі шкідником є його виявлення і знищення ще при першому поколінні. Адже шкода яку завдає американський білий метелик , починається з гусениць, які живляться епідермісом листя та скелетують його, залишаючи лише жилки. Гусениці витягують тонкі нитки, що утворюють павутинні гнізда, що служать їм притулком та місцем для розвитку шкідника. Особливості комахи Гусениці молодших віків світло-жовті, голова, грудний щиток і грудні ноги чорні. Гусениця старших віків 30-40 мм завдовжки, з боків тіла – жовті смуги з помаранчевими бородавками, на яких розміщені тонкі світлі волосинки, голова і ноги чорні. Тривалість розвитку гусениць складає 40-50 днів, розвиток лялечки триває 9-14 діб, після чого відбувається вихід метеликів другого покоління. За наявних погодних умов літ метеликів другого покоління АБМ очікується в І декаді серпня. Самки другого покоління відкладають більше яєць – до 2500, тому гусениць шкідника набагато численніше та шкодичинніше ніж в першому. Яку небезпеку він несе Завдяки своїй здатності до утворення спалахів розмноження американський білий метелик надзвичайно шкодочинний багатоїдний шкідник, може пошкоджувати більше 250 видів плодових, декоративних, лісових дерев, особливо полюбляє шовковицю, клен, волоський горіх, плодові дерева. Пошкодження зелених насаджень від гусениць призводить до порушення процесів обміну у рослинах та їхнього ослаблення, у підсумку чого знижується врожайність плодових культур, захисна, декоративна, естетична функція зелених насаджень. Окремі рослини ослаблюються та гинуть, особливо при багаторазовому пошкодженні. З метою запобігання поширення шкідника та можливим втратам урожаю управління фітосанітарної безпеки рекомендує при виявленні на зелених насадженнях ознак павутинних гнізд проводити їх обрізку та знищення з подальшим спалюванням в той період, коли гусениці знаходяться в гнізді. Обробку плодових садів та лісосмуг проводити інсектицидами згідно з «Переліком пестицидів та агрохімікатів, дозволених до використання в Україні», звертаємо увагу на те, що боротьба з АБМ хімічними препаратами є проблематичною через санітарну зону в населених пунктах, тому рекомендується застосовувати біопрепарати, дія яких дає добрий результат проти гусениць молодших поколінь, але діють повільніше. При роботі з засобами захисту рослин слід дотримуватись загальноприйнятих санітарних правил ДСП 8.8.1.2.001-98 та правил особистої гігієни.

02.06.2023 У "Вересі" оголосили імена переможців народного відбору U19

Відтак, перемоцями стали Арсен Загородній (Зборів, Тернопільська обл.), Назар Корнієць (Хмільник, Вінницька обл.), Ігор Ільчук (Пісків, Рівненська обл.), Денис Кубенко (Біла Церква, Київська обл.) та Олександр Швець (Київська обл.)! Упродовж трьох днів участь у народному відборі взяли понад сто кандидатів. Наступним умовним етапом випробування для п'яти переможців відбору стануть товариські матчі у складі юнацької команди. Після чого і буде прийнято рішення, хто з них разом з командою візьме участь у літніх тренувальних зборах.