![фото - Фейсбук](https://rivne.media/media/img/650/2019/05/u-rivnomu-zyavilosya-nove-futbolne-minipole-foto20190515_4021.jpg)
15 травня діти відкрили футбольне міні-поле в Рівному, пише Любов Романюк. Поле збудоване за гроші Громадського бюджету, на балансі школи. Вироблені певні правила користування, щоб продовжити життя штучному покриттю.
Емоції неймовірні. Стрічку забрали гравці футзальноі шкільної команди, найкращі в Україні. Третій у НВК-19 спортивний об’єкт, який фактично поставили батьки і мешканці своїм голосуванням, - розповіла Любов Романюк.