Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У російському полоні перебувають четверо захисників з Дубровиччини

Учора відбувся обмін військовополоненими, який сколихнув усю Україну. Понад дві сотні Героїв та Героїнь нарешті повернуться додому. 

Однак, у ворогів досі перебувають ще багато українських захисників, які очікують порятунку.

Так, у російському полоні наразі знаходяться четверо мешканців Дубровиччини. Про це написала у Фейсбуці сестра одного із бранців Анна Ляльович:

"Мій брат перебуває в полоні вже 6 місяць, як і тисячі інших наших захисників. Будь ласка, усі пишіть про них, не забувайте! Дні йдуть, а нічого не відомо!"

Анна опублікувала фото брата Олександра Ляльовича та інших прикордонників - Ососкало Володимира, Восинського Сергія, Годунко Ярослава.

"Полонені невидимки, давайте дамо розголосу про наших захисників", - пише дівчина.

Читати також

25.09.2022 У Володимирці попрощались з молодим командиром, який загинув при звільненні Харківщини

Він служив в 14 окремій механізованій бригаді командиром відділення 4 стрілецької роти, 2-го стрілецького батальйону. Загинув при звільненні Харківської області. Герою 30 вересня виповнилося би 26 років. По усьому маршруту десятки людей на колінах зустрічали ескорт. Після чого земляки попрощалис із Героєм на майдані Єдності. Поховають захисника сьогодні у Свято-Миколаївському двопрестольному храмі ПЦУ.

25.09.2022 На Рівненщині будують нове відділення психоневрологічного інтернату

Також Олексій Бучинський та Олександр Гомон завітали у КП «Обласна психіатрична лікарня с. Орлівка» РОР, де ознайомились із  новим укриттям, яке знаходиться на фінальній стадії реконструкції та має бути завершене до кінця поточного тижня, лікувальними відділеннями, клініко-діагностичною лабораторією, пральнею та господарчою частиною закладу, поспілкувалися з його працівниками та підопічними.