![](https://rivne.media/media/img/650/2019/06/detali-vchorashnoi-dtp-v-rivnomu-v-rayoni-basiv-ku20190604_6943.jpg)
Учора, 3 червня, в Рівному в районі Басового Кута трапилася дорожньо-транспортна пригода, в якій водій легковика в'їхав у бетонну опору. Портал "РівнеМедіа" повідомляв про це тут: У Рівному легковик збив бетонну опору (відео).
У поліції повідомляють, що 45-річний водій не впорався із керуванням та допустив наїзд на електронну опору, на момент зіткнення у автомобілі перебувала малолітня донька. Їх обох доставили до лікарні, медики попередньо встановили, що у чоловіка - закрита черепно-мозкова травма, забій м’яких тканин обличчя, нині він у нейрохірургічному відділенні, а дівчинка, на щастя, травм не отримала.
Наразі правоохоронці розпочали досудове розслідування за фактом порушення ПДР, відомо, що водій був тверезий.
За інформацією відділу комунікації поліції області