У Сарнах комунальники почали ремонтувати будинки, які постраждали від ракетного удару

У Сарнах комунальники розпочали відновлення пошкоджених будинків внаслідок ракетних ударів. Зокрема, проводиться заміна шиферу та заміри вікон для заміни.

Інформує голова Сарненської РДА Олександр Кохан.

Вчора, 28 серпня під час повітряної тривоги о 19:30, ворог завдав 4 ракетні удари по одному з об’єктів військової інфраструктури міста Сарни.

Завдяки тому, що жителі поблизу об’єкту дотримались правил безпечної поведінки та були в укриттях, внаслідок ракетних ударів жертв та травмованих немає.

Однак ударною хвилею пошкоджено близько 30 будинків у місті та приміщення на території КНП «Сарненська ЦРЛ».

Окрім того, деякі ракети впали у ліс за межами території військового об’єкту, що спричинило пожежу та пошкодження ліній електропередач 110 кВ та 10 кВ. Досить оперативно відпрацювали працівники ДСНС спільно з лісівниками та швидко ліквідували загоряння, а фахівці Сарненського РЕМу відновили електропостачання.

- Внаслідок того, що ми регулярно проводимо тренування органів управління, сил та засобів цивільного захисту, при ліквідації наслідків ракетних ударів всі причетні служби району спрацювали швидко, оперативно й злагоджено.

На місці події продовжують роботу вибухотехніки та рятувальники. Станом на 08:00 комунальні служби Сарненської територіальної громади розпочали відновлювальні роботи пошкоджених будинків приватного сектору та приміщень ЦРЛ, а саме там, де необхідно замінюють шифер та роблять заміри вікон для їх заміни.

Сьогодні ж оперативно продовжили роботу комісії з питань ТЕБ та НС Сарненського району. На якому прийняли відповідні рішення щодо подальших дій та вжиття заходів з ліквідації надзвичайної ситуації.

Важливо, що стосується пошкодженого майна: жителі міста Сарни, майно яких пошкоджено ударною хвилею, повинні зафіксувати факт пошкодження звернувшись до Сарненської міської ради. Наразі тут працюють відповідні комісії. Також подати заявку для відшкодування зруйнованого майна можна через застосунок «Дія».

Читайте також