![](https://rivne.media/media/img/650/2024/03/2024031111491028.png)
У Сарнах юні таланти будинку культури "Залізничник" об'єднались у благодійному концерті на підтримку ЗСУ.
Про це повідомили у Сарненській міській раді.
"Пісня, мелодія, танець - все, що від душі та істинно рідне серцю українця, проймали до сліз усіх слухачів, об’єднуючи вірою, що ми особлива та сильна нація, йдемо вірною дорогою до Перемоги у єднанні та згуртованості. Дякуємо всім хто підтримав цю ініціативу", - йдеться у повідомленні.
Вдалось зібрати 22 тисячі гривень на закупівлю тканини для пошиття безкаркасних нош для Захисників та Захисниць.
![](/media/img/650/2024/03/202403115657.png)
![](/media/img/650/2024/03/202403116710.png)
![](/media/img/650/2024/03/202403114234.png)
![](/media/img/650/2024/03/202403112574.png)