![](https://rivne.media/media/img/650/2022/09/2022090717091630.png)
Сьогодні, 7 вересня, земляки провели в останню путь захисника України Дмитра Смика.
Про це повідомили у Сарненській міській раді.
31 серпня під час ворожого артелерійського обстрілу у населеному пункті Любомирівка, Миколаївської області сталося непоправне - герой загинув. Дмитро родом із міста Сарни, 2002 року народження.
Відспівування провели у церкві на вул. Ковельській, де зібрались сотні земляків, аби разом помолитись за душу полеглого бійця. Поховали захисника на кладовищі "Нове".
"Скорботним болем рубцюються втрати в серцях земляків. Щира вдячність захисникам, які віддали життя за свою Вітчизну. Розділяємо глибокий жаль і низько вклоняємося їх матерям й батьками за те, що виростили мужніх і сміливих патріотів", - йдеться у повідомленні.