Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У селі біля Рівного горіла господарча будівля

Учора в селі Обарів в обідню пору горіла господарча будівля. Як повідомили рятувальники, вогнем повністю було охоплено покриття та перекриття господарської будівлі (цегляна, крита шифером, розміром 11х5м).

До того ж, поруч із господарчою будівлею було розташовано інші прибудови, існувала реальна загроза перекидання полум’я. Пожежники взялися гасити займання і захищати сусідні будови. Однак, вогонь встиг знищити покриття та перекриття господарської будівлі (цегляна, крита шифером, розміром 11х5м), речі домашнього вжитку.

До ліквідації пожежі було залучено 10 рятувальників та дві одиниці спецтехніки ДСНС. Причини та розміри збитків наразі встановлюють фахівці.

01.JPG02.JPG

03.JPG

Читати також

30.09.2023 На Рівненщині визначили кращого літератора 2023 року

Серед семи кандидатур, за результатами таємного голосування, переможцем став поет Микола Тимчак. «Другий тур не знадобився, - розповідає начальниця управління культури у туризму облдержадміністрації Любов Романюк. - За результатами таємного голосування переміг Микола Тимчак з книгою «Солоний шлях». Видання вміщує високоідейні й високохудожні твори, що стали помітним явищем у літературі краю. Сам автор веде активну культурно-просвітницьку діяльність». Нагадаємо, обласна літературна премія імені Світочів присвоюється за плідну творчу і культурно-просвітницьку діяльність щорічно. Розмір винагороди – 25 тисяч гривень.