У селі біля Рівного поліцейські оновили "зебру" разом із школярами

У Рівненському районі в незвичний спосіб школярі вивчали правила дорожнього руху. У селі Городок поліцейські офіцери громади разом із дітками оновили розмітку нерегульованого пішохідного переходу на центральній вулиці селища неподалік школи.

Про це інформують у Городоцькій сільській раді.

«Безпека учасників дорожнього руху залежить від того, наскільки вони уважні, здатні орієнтуватися у дорожніх знаках та розмітці. Особливо це актуально для неповнолітніх пішоходів... Тож, аби у новому навчальному році дорога до школи була безпечною, разом із дітьми оновили дорожню розмітку пішохідного переходу, яка із моменту нанесення стерлася та стала менш помітною», - вважає поліцейський Олександр Рудь

Крім того, діти відвідали поліцейську станцію, де ознайомилися із роботою поліцейських.Правоохоронці розповіли маленьким учасникам дорожнього руху, як потрібно поводитись під час перетину дороги по пішохідному переходу, а також у місцях, де він відсутній. Також діткам наголосили про важливість світловідбиваючих елементів на одязі та речах, адже із настанням осіннього періоду та скороченням світлового дня дуже важливо бути помітним на дорозі.Застерегли малечу поліцейські офіцери і від рухливих ігор поблизу проїзної частини.

Читайте також