![](https://rivne.media/media/img/650/2024/02/2024020514127332.png)
У селі Олександрія скаржаться на мотоциклістів, які знищують місцевий пляж.
Про це пишуть у Телеграм-каналі rivne_1283.
- Це пляж "Водокачка", який знаходиться в с. Олександрія, який був зроблений за власний кошт небайдужих односельчан, щоб був пляж та ігровий майданчик для людей і дітей. На пляж з'їжджаються і з Рівного, і з навколишніх сіл. А це чудо нищить все мотоциклом, - йдеться у повідомленні.
Додамо, що пляж "Водокачка" облаштувала небайдужа молодь 3,5 роки тому. Для цього вони самостійно збирали гроші.