![](https://rivne.media/media/img/650/2024/02/2024020418584670.jpeg)
Свято-Покровська парафія села Бронники приєдналася до Православної Церкви України.
"В історичному розвитку православних громад України сьогодні відбулася важлива подія – Свято-Покровська парафія села Бронники, Городоцької об'єднаної територіальної громади Рівненського району, приєдналася до Православної Церкви України", - написали на сторінці Рівненської єпархії ПЦУ.
Це рішення стало результатом загальних зборів парафії, які пройшли згідно з вимогами Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації».
Після обговорення, вірянами одноголосно було прийнято рішення змінити підлеглість у канонічних і організаційних питаннях релігійної громади на Українську Православну Церкву (Православну Церкву України), шляхом внесення відповідних змін до Статуту релігійної громади.