![](https://rivne.media/media/img/650/2024/06/2024060311531667.png)
У селі Немовичі на Сарненщині у фундамент споруджуваного храму заклали капсулу. Зробив це Єпископ Гавриїл.
Про це інформують у Рівненсько-Волинській єпархії ПЦУ.
Так, 2 червня 2024 року Преосвященний єпископ Рівненський і Сарненський Гавриїл Кризина звершив водосвятний молебень на місці будівництва храму на честь апп. Петра і Павла с. Немовичі Сарненського району.
По завершенні молебню архієрей заклав капсулу у фундамент будівництва величного храму, який постане у даному селі. Також Преосвященний владика звернувся до парафіян зі словом проповіді і окропив усіх присутніх освяченою водою. Завершилось богослужіння уставним многоліттям.
![](/media/img/650/2024/06/202406039640.png)
![](/media/img/650/2024/06/202406031095.png)
![](/media/img/650/2024/06/202406036477.png)
![](/media/img/650/2024/06/202406039654.png)
![](/media/img/650/2024/06/202406038877.png)
![](/media/img/650/2024/06/202406036095.png)
![](/media/img/650/2024/06/202406038009.png)
![](/media/img/650/2024/06/202406036432.png)
![](/media/img/650/2024/06/202406033265.png)