![](https://rivne.media/media/img/650/2022/07/2022071312012366.jpg)
У селі Понебель Рівненського району негода повалила дерево на дорогу.
Як повідомляють у відділі комунікації поліції області, дерево виявили близько 8-ї години ранку під час ранкового об`їзду. Воно перекрило рух транспорту.
Поліцейські одразу взялись прибирати «перепону» з дороги, адже мають усі необхідні інструменти в службових автомобілях. Тож за допомогою бензопили правоохоронці разом із місцевими жителями розрізали гілля, прочистили ділянку дороги та забезпечили подальший рух автомобілів.
![](/media/img/650/2022/07/202207135794.jpg)
![](/media/img/650/2022/07/202207137220.jpg)