Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У селі на Рівненщині відкрили меморіальний знак "Борцям за волю України, воякам УПА"

У Рівненському районі у селі Здовбиця відкрили меморіальний знак "Борцям за волю України, воякам УПА".

Про це повідомляють у Рівненській обласній раді.

Урочисте відкриття відбулося 23 травня і приурочили його до Дня Героїв України.

Долучилися до заходу пластуни Рівненщини, зокрема, вихованці Рівненський обласний молодіжний пластовий вишкільний центр.

За ініціативи пластунів відновили також меморіальний простір і курган в урочищі Микитові рови.

Співавторками цього проєкту є фахівчиня вишкільного центру Іванна Овдійчук та представниця пластового руху Олександра Боярчук.

Втілити в життя проєкт з відновлення урочища Микитові рови їм допомогла Здовбицька громада: жителі села, школярі, волонтери. Спільно прибрали та облаштували територію, встановили інформаційну дошку.

"Щиро вдячні усім, хто приєднався до ініціативи з відновлення пам'яті про наших Героїв, яку російські окупанти десятиліттями намагалися приховати. Пам'ятати історію краю, історію свого народу - не лише наш обов'язок, а й запорука збереження країни, її майбутнього успішного розвитку!" – наголошують пластуни.

Читати також

28.05.2023 У громаді на Рівненщині провели турнір зі змішаних єдиноборств у пам‘ять про полеглих воїнів ЗСУ

Відомо, що ініціатором турніру є Максим Трохимчук, який організував захід у пам’ять про загиблих воїнів ЗСУ. Очільник зазначає, що можливо віднині турнір зі змішаних єдиноборств стане традицією для Рокитнівської громади і буде проводитись щорічно. "Вкотре дякуємо нашим воїнам за можливість працювати, виховувати кращих борців та організовувати заходи, де вони можуть проявити свої здібності! Слава Україні!" - зазначає очільник Григорій Таргонський.