Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

У селі на Рівненщині встеляють бруківкою тротуари (ФОТО)

У селі Воронки, що у Вараському районі, нині активно тривають будівельні роботи. З осені тут оновлюють асфальтобетонного покриття. Нині взялись за тротуари. 

Тут робітники встановлюють бордюри, вкладають бруківку тощо. 

Також тривають роботи з упорядкування з'їздів у цьому населеному пункті. 

До слова, профільні сайти пишуть про те, що вкладати бруківку треба при плюсовій температурі і в суху погоду. 

"Якщо ви придбали плитку восени і не встигаєте укласти її до заморозків, то можна залишити її на вулиці в піддонах до весни. Бажано розкрити плівку, тому що парниковий ефект в закритому піддоні може спровокувати рясну появу плям на поверхні плитки", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, днями в Луцьку в сніг вкладали асфальт - підрядника оштрафують на 200 тисяч гривень. Там міський голова Ігор Поліщук заборонив начальнику відділу ЖКГ виплачувати будь-які кошти за роботи, які виконувалися цим підрядником 6 грудня.

«Це означає, що ті роботи, які він зробив на інших об'єктах, не будуть оплачені. Він подарує їх місту», - сказав мер Луцька.

Фото Вараської РДА.

Читати також

18.01.2022 У Рівному демонтують обмінний пункт валют

У Рівному на засідання міськвиконкому розглянули питання про звільнення території від незаконно встановленої тимчасової споруди. Мова йде про пункт обміну валют на вулиці Дубенській, 44а. Члени виконкому підтримали рішення про демонтаж тимчасової споруди. Надалі управління містобудування та архітектури має організувати виїзд комісії на місце. А департамент інфраструктури та благоустрою повинен організувати роботу з демонтажу споруди та визначити місце подальшого її зберігання.