![](https://rivne.media/media/img/650/2024/05/2024052116202866.png)
У Рокитному відкрили простір для надання допомоги особам, постраждалим від домашнього насильства.
Про це повідомили в Рокитнівській селищній раді.
Простір створено за підтримки Фонду народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine у межах проєкту «Міста і громади, вільні від домашнього насильства». Тут працюватимуть три фахівці, які пройшли навчання та продовжують підвищувати кваліфікацію для якісного надання допомоги постраждалим. У перспективі допомогу в центрі зможуть отримувати жителі не лише Рокитнівської, а й сусідніх громад.
Як зазначають у повідомленні, головна ціль створення Денного центру й загалом розбудови системи запобігання та протидії домашньому насильству - надання допомоги, яка дозволить розірвати коло насильства.
До відкриття центру долучилися проєктна координаторка проєкту Фонду UNFPA Юлія Сергеєва, представники молодіжного благодійного фонду «Ініціатива», Департаменту соцполітики Рівненської ОВА й Головного управління національної сервісної служби в Рівненській області.
![](/media/img/650/2024/05/202405216837.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405215961.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405212876.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405214336.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405213577.png)