![Ілюстративне фото](https://rivne.media/media/img/650/2022/07/2022072113004472.jpg)
У Рокитному вчора під час чищення канави було пошкоджено газопровід. Внаслідок цього 59 споживачів залишились без газу.
Повідомляють у пресслужбі АТ "Рівнегаз".
"Ввечері 20 липня на лінію 104 надійшов виклик від жителя смт Рокитне про пошкодження газопроводу. Як пояснив чоловік, це сталося під час земляних робіт - чищення канави, на одній з вулиць селища. В результаті – 59 споживачів залишились без газу. Працівники аварійної служби «Рівнегазу» оперативно локалізували пошкодження та працюють над відновленням газопостачання до споживачів", - йдеться у повідомленні.
Суму відшкодування за пошкодження газопроводу буде визначати спеціальна комісія.
![](/media/img/650/2022/07/202207212389.jpg)
![](/media/img/650/2022/07/202207214030.jpg)