Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У селищі на Рівненщині продовжують реконструювати центральну лікарню

Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль повідомляє, що у Володимирецькій ЦРЛ продовжується ремонт та реконструкція. У приймальному відділенні планують:

  • Заїзди для двох швидких.
  • Нове сучасне обладнання.
  • Комфортні умови для пацієнтів.

За словами пана Коваля, саме це відділення - перше місце в лікарні, куди потрапляє людина у випадку екстреної ситуації. Тут проводиться оцінка стану, невідкладні заходи і приймається рішення щодо подальших дій.

Володимирецька центральна районна лікарня забезпечує вторинною медичною допомогою 64 тисячі жителів району і з них близько 20 тисяч дітей. Саме тому реконструкція і добудова приймального відділення вкрай необхідна.

Сьогодні документація майже готова. Далі – експертиза і початок ремонтних робіт. Площа реконструкції понад 350 метрів квадратних. Здати в експлуатацію приймальне відділення хочуть в жовтні цього року.

Велике будівництво на Рівненщині триває. В рамках проекту в області планується реконструювати 7 приймальних відділень. 

Читати також

04.10.2022 У Рівному поблизу АЗС "Опель" зіткнувся зі "Шкодою"

Як повідомила речниця патрульної поліції Рівненської області Тетяна Рачок, 31-річний водій автомобіля "Opel Vivaro" здійснюючи маневр розвороту, не зайняв відповідне крайнє положення на проїжджій частині та не надав перевагу в русі автомобілю Skoda Superb, який рухався в попутному напрямку в крайній лівій смузі. Внаслідок чого відбулося зіткнення і автомобілі отримали механічні пошкодження. На керманича патрульні склали протокол за ст. 124 (Порушення учасниками дорожнього руху ПДР, що спричинило пошкодження ТЗ) КУпАП.