![](https://rivne.media/media/img/650/2024/06/2024061114578551.png)
У Зарічненській селищній та у Радивилівській міській радах на Рівненщині розпочалися перевірки.
Повідомляють у Державній екологічній інспекції Поліського округу.
10 червня 2024 року фахівці ДЕІ Поліського округу у рамках планових заходів контролю органів місцевого самоврядування в частині здійснення делегованих їм повноважень органів виконавчої влади, зокрема щодо додержання вимог природоохоронного законодавства, розпочали свою роботу у Зарічненській селищній та Радивилівській міській радах на Рівненщині.
Зазначені заходи проводяться згідно наказу Державної екологічної Інспекції України від 05.12.2023 №159 «Про затвердження переліку центральних органів виконавчої влади та їх територіальних органів, місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування в частині здійснення делегованих їм повноважень органів виконавчої влади, які планується перевірити у 2024 році».
![](/media/img/650/2024/06/202406113924.png)
![](/media/img/650/2024/06/202406118290.png)
![](/media/img/650/2024/06/202406118859.png)