Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У село біля Рівного вперше за тривалий час поїхав тролейбус (+ФОТО)

Фото - Антон Бриних

Вчора у Рівному організували екскурсію раритетним тролейбусом №1. Екскурсоводом виступив дослідник історії рівненських тролейбусів Антон Бриних. Світлинами з подорожі чоловік поділився на своїй сторінці у Фейсбук.

До слова, охочих відправитися  у мальовничий маршрут від тролейбусного управління до села Городок знайшлося чимало. 

- Перший тролейбус успішно вигуляно містом вперше із 24 грудня минулого року, а його штанги зі скромним феєрверком збили іржу з клинобитних кривотримачів на кінцевій у Городку, котра із березня не бачила рогатого транспорту, - написав Антон Бриних.

Нагадаємо, від високовольтного заводу у Рівному до заводу РЗТА у Городку раніше курсував тролейбусний маршрут №6. Однак з початком карантину його "заморозили".

Читати також

01.10.2023 Рівнянину посмертно присвоїли звання Героя України

Відповідний указ про присвоєння звання за номером №660/2023 підписано 29 вересня 2023 року. “За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові постановляю: Присвоїти звання Герой України з удостоєнням ордена “Золота Зірка” Назару Небожинському - молодшому сержанту (посмертно)” - йдеться в указі Президента. Назар - випускник Національного університету водного господарства та природокористування. Після закінчення бакалаврату приєднався до лав Збройних Сил України. Минулого року Герой із Рівного під час визволення Чернігівщини, ціною власного життя, врятував 20 воїнів. Молодший сержант, навідник БМП, підбив три ворожі броні, але гармата, яку знищив останньою, встигла поцілити в нього. За словами побратимів, якби не героїчна робота Назара, двадцятеро наших військових загинули б.