![](https://rivne.media/media/img/650/2022/08/2022082510475624.jpg)
У Здовбиці на Рівненщині з нагоди державних свят у закладах освіти прикрасили малюнками стіни укриття.
Про це повідомили на Фейсбук-сторінці Здовбицької сільської ради.
"До Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України закладами освіти реалізовано проєкт "Зроби укриття патріотичним", - йдеться у повідомленні.
Щоб зменшити стрес учнів від необхідності перебувати у сховищі, співробітники навчальних закладів прикрасили стіни метеликами, квітами та патріотичними малюнками.
![](/media/img/650/2022/08/202208254926.jpg)
![](/media/img/650/2022/08/202208254794.jpg)
![](/media/img/650/2022/08/202208256932.jpg)
![](/media/img/650/2022/08/202208257613.jpg)
![](/media/img/650/2022/08/202208251334.jpg)
![](/media/img/650/2022/08/202208253823.jpg)
![](/media/img/650/2022/08/202208257355.jpg)
![](/media/img/650/2022/08/202208256665.jpg)