Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У судах Рівного на час карантину мірятимуть температуру

Служба судової охорони Рівненщини посилює заходи особистого контролю на вході до судів. Відсьогодні, 16 березня, з метою запобігання поширенню вірусу COVID-19 співробітники Служби судової охорони піддаються термометрії та перебуватимуть в засобах індивідуального захисту.

Перед тим, як заступити на службу по охороні приміщень та громадського порядку в судах Рівненщини усі співробітники Служби пройшли індивідуальний температурний скринінг. Також співробітників буде забезпечено засобами індивідуально захисту - масками, рукавичками та дезинфікуючими розчинами.

Провідний інспектор медичної служби територіального управління Служби судової охорони у Рівненській області Андрій Юрчук провів інструктаж щодо заходів безпеки під час особистого контакту із громадянами.

Крім того, Служба судової охорони ініціювала внесення змін до правил пропуску до Рівненського міського та Рівненського районного судів у частинні, що дозволить співробітникам вимірювати температуру відвідувачам.

Громадяни, у яких буде виявлено підвищену температуру будуть скеровуватися медикам, для подальшого анкетування та додаткового обстеження.

Ті, хто не зможе відвідати судове засідання через погіршене самопочуття мають право звернутися із заявою про перенесення судового засідання.

Служба судової охорони закликає всіх громадян, у разі погіршення самопочуття утриматися від відвідування судів та судових установ.

Про це інформує Територіальне управління Служби судової охорони у Рівненській області.

Читати також