![](https://rivne.media/media/img/650/2022/08/2022083012363318.jpg)
У трьох селах на Рівненщині минулої доби стались пожежі.
Про це повідомляють у ГУ ДСНС у Рівненській області.
У двох випадках - горіли господарські будівлі. У одному із сіл спалахнула суха трава.
29 серпня о 09:09 неподалік с. Дроздинь Сарненського району Старосільської ТГ. Загоряння сухої трави та чагарників на площі 0,8га. Причина та збитки встановлюється.
29 серпня о 10:58 с. Кам’яне-Случанське Сарненського району Вирівської ТГ. В приватному господарстві вогнем знищено покриття та перекриття господарчої будівлі. Причина та збитки встановлюються.
30 серпня о 00:44 с. Дивень Рівненського району Великомежирицької ТГ. В приватному господарстві вогнем знищено покриття, перекриття господарчої будівлі. Причина та збитки встановлюються.
![](/media/img/650/2022/08/202208308474.jpg)
![](/media/img/650/2022/08/202208305206.jpg)
![](/media/img/650/2022/08/202208303902.jpg)
![](/media/img/650/2022/08/202208303677.jpg)
![](/media/img/650/2022/08/202208303095.jpg)
![](/media/img/650/2022/08/202208307061.jpg)
![](/media/img/650/2022/08/202208304194.jpg)
![](/media/img/650/2022/08/202208302998.jpg)