![](https://rivne.media/media/img/650/2024/06/2024060612176050.jpg)
У центральній частині Рівного з ночі до ранку не буде водопостачання.
Про це повідомляє голова Рівненської облради Андрій Карауш.
Як зазначається, йдеться про часовий проміжок орієнтовно з 23:00 до 7:00. Це пов'язано із вимушеним ремонтом на водопроводі, який будуть виконувати спеціалісти "Рівнеоблводоканалу". Для мінімізації незручностей обрали саме нічну пору доби.
- З огляду на складність робіт, не виключено, що певний час після відновлення постачання вода з кранів може мати підвищений рівень заліза. Тому зробіть, будь ласка, необхідний запас, - додає Андрій Карауш.