У центрі Рівного для дітей влаштували грандіозне дійство

У День захисту дітей усі силові підрозділи МВС долучилися до свята та влаштували грандіозне дійство на Майдані Незалежності.

Поглянути на святкові заходи у центрі міста за участі правоохоронців прийшли сотні дорослих із дітками. Тут малечу зустрічали ювенальні поліцейські міста та області зі святковими кульками. Працівники кінологічного центру ГУНП області продемонстрували роботу німецьких вівчарок Чейзара та Джері, а також улюбленця — спанієля Бакса.

Працівники вибухотехнічного відділу ГУНП та група тактико-оперативного реагування патрульної поліції допомагали приміряти для малечі засоби захисту поліцейських. Діти також радо перевіряли чи зручно сидіти у мотоциклах Управління поліції охорони. Патрульні поліцейські на макеті умовного перехрестя доріг нагадали дітям, які вже дочекалися канікул про правила дорожнього руху.

Не пропустили найменші гостя свята й спробувати себе в ролі медика, тренуючись робити непрямий масаж серця. Також яскравим видовищем для відвідувачів було «свято води» від працівників Державної служби з надзвичайних ситуацій. Рятувальники поливали зі стволів траву, а діти так  і намагалися потрапити під струмінь води.

Крім того, діти проінспектували вміст «БТР-80» та спеціалізований броньований автомобіль «ВАРТА». Цю техніку працівники роти поліції особливого призначення та КОРДу залучають на спецзавдання.

Радості як дітлахам так і дорослим не було меж. Усі емоції залишились не лише у серці, а на сотнях фото.

Відділ комунікації поліції Рівненської області 

Читайте також