Рівне Медіа

У центрі Рівного встановили стенди в пам’ять про загиблих бійців на Сході

Сьогодні, 29 серпня, відзначається День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави. Саме у цей день 6 років тому у Іловайську відбулась військова операція, під час якої українські війська прорвали російське оточення. Бійці української армії проявили героїзм та відданість Батьківщині. У цей день загинуло багато гідних та мужніх українських воїнів.

Ці трагічні події відбувалися у період цвітіння соняшника. Саме соняшникові поля окропили своєю кров’ю захисники України. Сонях став символом Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.

Сьогодні у Рівному волонтери роздавали містянам власноруч виготовлені соняхи, пам'ять про полеглих українських героїв. У нашому місті, як і у всій країні, о десятій годині відбулась хвилина мовчання. У цю хвилину українці зі Сходу та Заходу, з Півночі та Півдня об’єдналися у скорботі за полеглими бійцями. У знак пам’яті на головній площі Рівного було розміщено стенди з фото понад ста наших співвітчизників, які поклали своє життя на вівтар свободи.

Спільно з ветеранськими об’єднаннями, громадська організація "Рівне Разом" долучилась до проведення заходу у Рівному та профінансувала організаційні витрати на проведення акції.

"Нам усім боляче згадувати героїв, які віддали свої життя за Україну, адже практично в кожній родині це хтось найближчий - батько, син, чоловік. Крізь біль, ми згадуємо героїв та вшановуємо їхній подвиг - подвиг захисників, які віддали найцінніше у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України – своє життя. Вони стояли на смерть за кожного з нас. Ми схиляємо голови у вдячності перед ними", - прокоментував сьогоднішню акцію Віктор Шакирзян, голова ГО "Рівне Разом".

Читати також