Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

У центрі Рівного змагались дев`ять команд силовиків

День захисників і захисниць України силовики відзначили проведенням символічних змагань "MURPH. Рівне — 2021".

У заході взяли участь дев’ять найсильніших команд, серед яких: патрульні поліцейські, спецпризначенці ГУНП, військовослужбовці, рятувальники, нацгвардійці, спецпризначенці СБУ, прикордонники, судові охоронці та поліцейські академії патрульної поліції.

Змагання передбачали: стартовий та фінішний забіг на дистанцію 1,6 км, силові вправи - 100 підтягувань, 200 відтискань, 300 присідань, нагородження переможців.

"Переконаний, це буде красива, безкомпромісна, спортивна боротьба, демонстрація витримки, сили і бажання до перемоги. Дякую Патрульній поліції Рівного і особисто Сергію Мерчуку за ініціативу у організації сьогоднішніх змагань. Важливо, що ми в такий спосіб віддаємо шану всім нашим предкам та сучасникам, які своєю невтомною боротьбою демонстрували любов до незалежної самостійної України. Вдалих вам фінішів, хорошої атмосфери і нехай моральна складова, вкладена у змагання, буде вище фізичної. Впевнений, що такі змагання стануть для нас традиційними", - зазначив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль, який взяв участь у відкритті змагань.

Читати також