Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Вараші надзвичайники відкривали двері квартири, де було двоє маленьких дітей

Сьогодні в обідню пору вараські рятувальники відкривали двері квартири, де були малі діти. Одному з них 3 роки, іншому - менше двох. Про це надзвичайникам повідомили із поліції. Вони отримали звернення, що протягом двох годин чоловік не відкриває двері, а в середині приміщення знаходяться діти. 

За допомогою автодрабини рятувальникам вдалось потрапити до приміщення і відімкнути двері. Про це повідомили у ГУ ДСНС області. 

Читати також

25.09.2022 У Володимирці попрощались з молодим командиром, який загинув при звільненні Харківщини

Він служив в 14 окремій механізованій бригаді командиром відділення 4 стрілецької роти, 2-го стрілецького батальйону. Загинув при звільненні Харківської області. Герою 30 вересня виповнилося би 26 років. По усьому маршруту десятки людей на колінах зустрічали ескорт. Після чого земляки попрощалис із Героєм на майдані Єдності. Поховають захисника сьогодні у Свято-Миколаївському двопрестольному храмі ПЦУ.

25.09.2022 На Рівненщині будують нове відділення психоневрологічного інтернату

Також Олексій Бучинський та Олександр Гомон завітали у КП «Обласна психіатрична лікарня с. Орлівка» РОР, де ознайомились із  новим укриттям, яке знаходиться на фінальній стадії реконструкції та має бути завершене до кінця поточного тижня, лікувальними відділеннями, клініко-діагностичною лабораторією, пральнею та господарчою частиною закладу, поспілкувалися з його працівниками та підопічними.