![](https://rivne.media/media/img/650/2022/08/2022080216545049.jpg)
Сьогодні у Вараші, що на Рівненщині попрощались із працівником Рівненської АЕС Віктором Захарчуком. Чоловік із перших днів війни пішов добровольцем на фронт.
Про це повідомляє Вараська міська рада.
Нагадаємо, 41-річний молодший сержант потрапив під ворожий обстріл у бою біля села Берестове Донецької області.
У 2007 році Віктор завершив Севастопольський національний університет ядерної енергії та промисловості (за фахом – інженер-радіохімік). Із 2003 року працював черговим дозиметристом цеху радіаційної безпеки Рівненської АЕС.
Без батька залишилася 16-річна донька. Поховали Героя на кладовищі у с.Стара Рафалівка.
Фото Рівненської АЕС та Вараської міськради
![](/media/img/650/2022/08/202208021766.jpg)
![](/media/img/650/2022/08/202208024214.jpg)
![](/media/img/650/2022/08/202208024617.jpg)
![](/media/img/650/2022/08/202208024853.jpg)
![](/media/img/650/2022/08/202208027385.jpg)
![](/media/img/650/2022/08/202208021317.jpg)
![](/media/img/650/2022/08/202208023653.jpg)
![](/media/img/650/2022/08/202208027743.jpg)
![](/media/img/650/2022/08/202208026389.jpg)
![](/media/img/650/2022/08/202208024844.jpg)
![](/media/img/650/2022/08/202208025677.jpg)
![](/media/img/650/2022/08/202208022127.jpg)
![](/media/img/650/2022/08/202208023249.jpg)
![](/media/img/650/2022/08/202208026419.jpg)
![](/media/img/650/2022/08/202208022441.jpg)
![](/media/img/650/2022/08/202208022377.jpg)