![](https://rivne.media/media/img/650/2022/08/2022082817282253.jpg)
Сьогодні у Вараші попрощалися із Андрієм Сергійовичем Кухарцем. 29-річний старший солдат механізованого батальйону в/ч А0222 отримав вогнепальне поранення біля Велика Новосілка Волноваського району Донецької області.
Інформують у Вараській міській раді.
"Андрій народився у Херсоні. Однак коріння родини у нашому краї – бабуся зі Старої Рафалівки, а дід із Великого Жолудська. Андрій дуже мріяв приїхати до родини, познайомитися, погостювати", - йдеться у повідомленні.
Повномасштабна війна застала його у Польщі, де він працював із дружиною. Проте Андрій відчув, що має боронити Україну – адже до цього воював в АТО, виходив із Іловайського котла, має нагороди. Уже 13 березня приїхав до Львова та одразу пішов до військкомату.
Поховано Героя на кладовищі у селі Стара Рафалівка Вараської громади.
![](/media/img/650/2022/08/202208283010.jpg)
![](/media/img/650/2022/08/202208283994.jpg)
![](/media/img/650/2022/08/202208288058.jpg)
![](/media/img/650/2022/08/202208281036.jpg)
![](/media/img/650/2022/08/202208281961.jpg)
![](/media/img/650/2022/08/202208286856.jpg)
![](/media/img/650/2022/08/202208282288.jpg)
![](/media/img/650/2022/08/202208284015.jpg)
![](/media/img/650/2022/08/202208287738.jpg)