![](https://rivne.media/media/img/650/2024/02/2024022110438096.png)
У Вараші родинам двох полеглих Героїв вручили їхні нагороди.
Про це повідомили у Вараській міськраді.
Рідним Героїв Григорія Володимировича Охремова та Юрія Григоровича Чулянчика вручили їхні нагороди.
Зокрема, дружині Охремовій Галині Василівні, синам Артуру й Івану вручено орден "За мужність" ІІІ ступеня (посмертно). Григорій Охремов служив навідником у 77-ій окремій аеромобільній бригаді. 31-річний чоловік загинув 9 березня під час виконання бойового завдання біля м. Бахмут. Поховано Героя на кладовищі в с. Велихів Сарненської громади.
Доньці Ользі Юріївні Чулянчик вручено орден Князівський хрест Героя "Навіки в строю" військової частини А1008. Юрій Чулянчик був мобілізований до війська 25 лютого 2022 року. Із травня він служив у 14-ій окремій механізованій бригаді. Виконував бойові завдання біля м. Бахмут, біля с. Берестове на Донеччині та інших напрямках найзапекліших боїв. 42-річний солдат-радіотелефоніст стрілецького взводу 26 жовтня потрапив під ворожий обстріл біля села Орлянське Куп'янського району Харківської області. Раніше отримував уже орден "За мужність" ІІІ ступеня (посмертно).
![](/media/img/650/2024/02/202402213841.png)
![](/media/img/650/2024/02/202402215989.png)
![](/media/img/650/2024/02/202402212753.png)
![](/media/img/650/2024/02/202402216841.png)
![](/media/img/650/2024/02/202402214751.png)
![](/media/img/650/2024/02/202402218188.png)
![](/media/img/650/2024/02/202402219171.png)