Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Вугледарі загинув військовослужбовець з Рівненщини

На Донеччині поліг захисник з Рівненщини.

Про це повідомляють на сторінці Варковицької сільської тергромади.

Відомо, що 27 січня 2023 року загинув 55-річний головний сержант Валерій Поліщук, внаслідок мінно-вибухової травми виконуючи бойове завдання в районі населеного пункту Павлівка поблизу Вугледару на Донеччині.

Валерій народився на Дубенщині у селі Сатиїв. Здобув фах електрика, працював на Рівненському заводі тракторних агрегатів, за тим на фірмі “Сатиївські ковбаси”. Згодом працював за кордоном.

“Тато повернувся додому не за довго до початку повномасштабної війни. Коли ж усе почалося, він ледь не з перших днів пішов добровольцем у військкомат, хоч за плечима мав лише строкову службу в армії іще за часів радянського союзу. Був упевнений, рішучий, говорив нам з мамою лише одне: “Хто ж, як не я, вас захистить.” Відтоді тато весь час був там, на вістрі небезпеки, - розповідає донька Героя Анна.

Надзвичайно добрий, чуйний Валерій завжди був готовий допомогти людям, не відмовляв, якщо міг чимось підтримати, зарадити. Завжди йшов на зустріч тим, хто потребував. Та понад усе любив своїх рідних — дружину та доньку.

“Він оберігав нас завжди, надзвичайний тато, неймовірно люблячий та турботливий, вірний та щирий чоловік. Тато дбав про нас, навіть коли запитували про його справи, він говорив коротко: “Все добре, як може бути інакше, я ж вас захищаю”, - продовжує донька.

Валерій дуже хотів онуків, обіцяв рідним повернутися з перемогою та відсвяткувати гучно, як тільки можна.

Прощання із Героєм відбудеться завтра, 30 березня, о 10.00 на майдані Незалежності у Рівному. Поховають його у рідному Сатиєві, де покояться батьки Героя.

Читати також