![](https://rivne.media/media/img/650/2024/01/2024011819121617.jpg)
У двох районах Рівненської області поліцейські задокументували злочини у сфері довкілля та вилучили незаконну деревину.
Інформують у пресслужбі поліції Рівненщини.
У рамках кримінальних проваджень вирішується питання про накладення на вилучену лісопродукцію арешту.
Так, 17 січня надійшло повідомлення від 41-річного жителя села Губків колишнього Березнівського району, що невідомі здійснили незаконну порубку на території ландшафтного заказника «Соколині гори».
СОГ задокументувала злочин і вилучила деревину породи граб, яку зловмисники не встигли вивезти, а також зрізи різного діаметру. Поліцейські встановлюють осіб, причетних до злочину.
Окрім того, у поле зору працівників СРПП потрапив трактор із підводою, завантаженою деревиною. Житель села Золотолин, що на Костопільщині, саме виїжджав із лісового масиву. Поліцейські вилучили транспорт і колоди сосни.
А мешканець села Вири Сарненського району перевозив гужовою підводою 13 колод сосни. Його викрив на самовільній порубці лісничий і повідомив до поліції.
За усіма фактами тривають слідчі дії.
![](/media/img/650/2024/01/202401186611.jpg)
![](/media/img/650/2024/01/202401187949.jpg)
![](/media/img/650/2024/01/202401182155.jpg)
![](/media/img/650/2024/01/202401187877.jpg)