![](https://rivne.media/media/img/650/2024/03/2024030815331544.png)
Здолбунівські "шкільні ліги" відвідав амбасадор проєкту Сергій Ліщук.
Інформують у Рівненській ОДА.
У Здолбунівській громаді завершився ІІ етап «Всеукраїнських шкільних ліг Пліч-о-пліч». Участь у боротьбі взяли учні з усіх закладів освіти. Змагання відбулися з баскетболу, волейболу, футзалу, спортивного орієнтування та черлідингу.
Завершальні турніри пройшли з баскетболу. На них був присутній амбасадор проєкту - ексгравець баскетбольного клубу «Валенсія» Сергій Ліщук.
«Найголовнішим є те, що в цьому проєкті беруть участь багато дітей та команд. Звісно, рівень у всіх різний: є сильніші, а є і слабші команди. Проте, уже бачу і таких школярів, які мають гарну спортивну форму та мотивацію. Вони цілком можуть у майбутньому стати професійними баскетболістами. Цей проєкт може стати фундаментом для розвитку спорту та професійних команд на Рівненщині», - розповів Сергій Ліщук.
У підсумку перші місця в громаді здобули:
- Здолбунівський ліцей № 6 – команди з футзалу, волейболу (дівчата і юнаки), баскетболу (дівчата) та спортивного орієнтування;
- Здолбунівський ліцей № 2 – команда з баскетболу (хлопці);
- Здолбунівський ліцей № 4 – команда з черлідингу.
Як відомо, ІІ етап Всеукраїнських шкільних ліг триватиме до кінця березня. Усі переможці цього етапу представлятимуть честь своєї громади на ІІІ районному.
![](/media/img/650/2024/03/202403084344.png)
![](/media/img/650/2024/03/202403086906.png)
![](/media/img/650/2024/03/202403087868.png)
![](/media/img/650/2024/03/202403081640.png)
![](/media/img/650/2024/03/202403083440.png)
![](/media/img/650/2024/03/202403087935.png)
![](/media/img/650/2024/03/202403081875.png)
![](/media/img/650/2024/03/202403081112.png)
![](/media/img/650/2024/03/202403088824.png)
![](/media/img/650/2024/03/202403086520.png)
![](/media/img/650/2024/03/202403082223.png)
![](/media/img/650/2024/03/202403089253.png)