Рівне Медіа

У ЖК "На Щасливому" стартував продаж нового будинку

Нарешті спекотне літо набирає обертів, тішить сонячною погодою та натякає на хороші зміни у житті. 

А ще саме цього літа ви можете стати власником квартири у ЖК "На Щасливому". У житловому комплексі «На Щасливому» оголошено про старт продажу нового 30-го будинку.  Ще більше комфортної житлової площі квартир, доступні ціни та неймовірний вигляд на Рівне. Побувавши у цьому мікрорайоні, зрозуміло, що нічого подібного в Рівному ніхто не будує. Житловий масив, який розташований подалі від щоденної метушні з власним парком та облаштованими дитячо-спортивними комплексами, при цьому з хорошим транспортним сполученням та розвинутою інфраструктурою нікого не залишить байдужим.  

Під час будівництва будинків були враховані усі потреби сучасного споживача: 

  • Широкий спектр планувальних рішень дозволяє обрати оселю за власними критеріями та вподобаннями.
  • Безшумні ліфти найпопулярнішого у світі бренду —  Schindler Group, які рухаються з нульового поверху, вихід здійснюється на дві сторони. 
  • У  пріоритеті ЖК "На Щасливому" — створення максимально безпечного та зручного середовища, яке забезпечує безперешкодне пересування та можливість користуватися суспільними благами для всіх груп населення. Саме тому вхід у будинки є абсолютно безбар’єрним – від двору до ліфта на одному рівні, а пішохідні доріжки облаштовані з пониженнями.
  •  Ультрасучасні, енергозберігаючі, стильні скляні вхідні групи створюють повноцінний захист від холоду, опадів та протягу, завдяки прозорості, приміщення отримує велику кількість природного світла.

У ЖК "На Щасливому" стверджують, ставши щасливим власником одно-, дво- або трикімнатної квартири ви отримуєте: 

  • просторий двір без автомобілів - безпечне місце для прогулянок з дітьми,
  • затишну променад-зону прямісінько під вашими вікнами — місце де можна естетично насолодитись та відпочити від шаленого руху міста, 
  • неймовірний краєвид з вікна — нікому не секрет, що саме у ЖК "На Щасливому"  найромантичніші заходи сонця, 
  • комфортне життя у сучасному районі,
  • власне ОСББ.

Не зволікайте, ще більше приємних сюрпризів чекають на вас!  Дізнавайтесь деталі у центрах продажу "На Щасливому", за адресою: м. Рівне, вулиця Лермонтова, 4-А та вулиця Чорновола, 91-У або ж за телефоном: 097-30-29-600.

Читати також